Książka zilustrowana przez Hannę Jędrzejczyk

Izabela Michta – Kłamstwo ma długie wąsy

Posłuchaj

Kłamstwo ma długie wąsy

Ania i Michał nie mogą znaleźć kota. Pewnie wyskoczył przez balkon – drzwi były otwarte, choć mama kazała je zamknąć. Co teraz? Czy powiedzieć mamie prawdę, by jej nie martwić, czy może skłamać? Ale przecież kłamstwo ma krótkie nogi. A może długie wąsy?

Tekst: Izabela Michta
Ilustracje: Hanna Jędrzejczyk
Redakcja: Magdalena Białek, Ewa Popielarz

Subskrybuj!

#TataMariusz na Spotify

Spotify

#TataMariusz na Apple Podcasts

Apple Podcasts

#TataMariusz na Google Podcasts

Google Podcasts

#TataMariusz na YouTube

YouTube

#TataMariusz na Podcast Addict

Podcast Addict

#TataMariusz na Player FM

Player FM

izabela_michta

Izabela Michta

Z wykształcenia jest pedagogiem specjalnym, aktualnie spełnia się jako pełnoetatowa mama dwóch chłopców i autorka książek dla dzieci. Poza pisaniem Jej pasją jest muzyka oraz podróżowanie wraz z mężem i synkami, a misją – rozbudzenie miłości do książek w każdym maluchu i przekonanie dorosłych, że czytanie dzieciom jest ważne i potrzebne i może stać się najmilszym i niezwykle wartościowym codziennym rytuałem. Autorka akcji #WoleMole oraz kilkunastu książek.

Strona Izabeli: >>klik<<

Hanna Jędrzejczyk

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Rysowanie towarzyszy Jej od zawsze. Najpierw pomagało w pracy architekta, potem przelewała na papier projekty torebek i akcesoriów dla swojej marki Moose Design. Teraz przyszedł czas na ilustracje, które powstają od niedawna, ale pochłonęły Hannę bez reszty.

hanna_jedrzejczyk

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.