Książka zilustrowana przez Dagmarę Jagodzińską-Antas

Anna Śliwińska – Dziewczyna, która była kwiatkiem

Posłuchaj

Dziewczyna, która była kwiatkiem

W pewnym lesie, na tajemniczej polanie oblanej srebrnym blaskiem księżyca rośnie mały fiołek. Z niepokojem wsłuchuje się w przerażający śmiech czarnoksiężnika, ale gdy słyszy tętent kopyt książęcego rumaka, wie, że wybawienie jest blisko.

Tekst: Anna Śliwińska
Ilustracje: Dagmara Jagodzińska-Antas
Redakcja: Paulina Połońska, Ewa Popielarz

Subskrybuj!

#TataMariusz na Spotify

Spotify

#TataMariusz na Apple Podcasts

Apple Podcasts

#TataMariusz na Google Podcasts

Google Podcasts

#TataMariusz na YouTube

YouTube

#TataMariusz na Podcast Addict

Podcast Addict

#TataMariusz na Player FM

Player FM

anna_sliwinska

Anna Śliwińska

Studentka fizjoterapii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Chwilowo mieszkam nad morzem, ale kocham góry, a pochodzę spod Warszawy. Moim marzeniem są wielkie podróże, na przykład koleją transsyberyjską, choć kubkiem kawy w ciepłej kuchni też nie pogardzę. Kolekcjonuję słowa – ulubione cytaty zapisuję w starym kalendarzu. Jednym z nich jest: „Jeśli nie potrafisz robić wielkich rzeczy, rób małe rzeczy w wielki sposób” (N. Hill).

Dagmara Jagodzińska–Antas

Jestem absolwentką szczecińskiego WSSU i wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Na co dzień zajmuję się ilustracją i projektowaniem graficznym. W swoich pracach skupiam się na tematach takich jak natura, zwierzęta i kobiecość, łapiąc je wszystkie i komponując w cudowne historie. Od 2018 roku jestem totalnie szczęśliwą właścicielką adoptowanego psiaka Spadło i od tej pory zachęcam wszystkich do adopcji. Współpracowałam z wyd. Znak Emotikon przy książce Ada, to wypada!

dagmara_jagodzinska

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.