Książka zilustrowana przez Katarzynę Leks

Magdalena Zarębska – Dziki? Nie dziki!

Posłuchaj

Dziki? Nie dziki!

Mama dzik razem ze swoimi dziećmi mieszkała w lesie. Pewnego dnia w okolicy pojawili się ludzie, a razem z nimi hałas i zamieszanie. Dzikie zwierzęta nie lubią zmian, nie lubią też bliskości ludzi. Nic więc dziwnego, że mama dzik postanowiła znaleźć nowe miejsce dla swojej rodziny. Ale jej wybór był dość zaskakujący…

Tekst: Magdalena Zarębska
Ilustracje: Katarzyna Leks
Redakcja: Paulina Połońska, Ewa Popielarz

Subskrybuj!

#TataMariusz na Spotify

Spotify

#TataMariusz na Apple Podcasts

Apple Podcasts

#TataMariusz na Google Podcasts

Google Podcasts

#TataMariusz na YouTube

YouTube

#TataMariusz na Podcast Addict

Podcast Addict

#TataMariusz na Player FM

Player FM

magdalena_zarebska

Magdalena Zarębska

Autorka książek dla dzieci i dorosłych. w 2008 r. opowiadaniem Czterdzieści razy Wrocław wygrała konkurs ogłoszony przez Stowarzyszenie Pisarzy Polskich we Wrocławiu. Jej książka Kaktus na parapecie w 2012 r. była nominowana do Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. K. Makuszyńskiego. Książka Jak Maciek Szpyrka z dziadkiem po Nikiszowcu wędrował została ogłoszona książką roku 2013. Pisze przed południem, po południu zajmuje się córkami. Jej największą pasją jest jazda konna. Nie lubi dni, w których nie udaje Jej się napisać ani jednego zdania.

Katarzyna Leks

Absolwentka Katedry Scenografii we wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Na co dzień realizuje się głównie w projektowaniu scenografii teatralnych, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Rysowanie od zawsze stanowiło nieodłączną część Jej codzienności. Jest też zapalonym czytelnikiem wszelkiego rodzaju literatury i miłośniczką podróży bliskich i dalekich. Gdyby nie fakt, że Jej tryb życia nie pozwala na przygarnięcie psa czy kota, to z pewnością miałaby już całe stado. Zachwyca się każdym pieskiem na ulicy.

katarzyna_leks

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.