Książka zilustrowana przez Magdę Misiewicz

Weronika Krawczyk – Król Lasu

Posłuchaj

Król Lasu

Bajka o leśnym bohaterze, którego dobre serce miało moc naprawiać świat, w czym pomagał mu dzielny kurczak Pif. Cała historia rozegrała się w magicznym lesie, lecz co takiego dokładnie się wydarzyło – musicie przeczytać sami.

Tekst: Weronika Krawczyk
Ilustracje: Magda Misiewicz
Redakcja: Magdalena Białek, Ewa Popielarz

Subskrybuj!

#TataMariusz na Spotify

Spotify

#TataMariusz na Apple Podcasts

Apple Podcasts

#TataMariusz na Google Podcasts

Google Podcasts

#TataMariusz na YouTube

YouTube

#TataMariusz na Podcast Addict

Podcast Addict

#TataMariusz na Player FM

Player FM

weronika_krawczyk

Weronika Krawczyk

Studentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, miłośniczka twórczości Witolda Gombrowicza oraz literatury filozoficznej. Jej ulubionym okresem w sztuce jest awangarda i Młoda Polska. w wolnym czasie gra na perkusji, a jej ulubione gatunki muzyczne to jazz i psychodeliczny rock. Uwielbia notować każde natchnienie i myśl, które mogą się stać inspiracją do pracy twórczej zarówno w słowie pisanym, jak i w malarstwie.

Magda Misiewicz

Studentka malarstwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Ukończyła również studia licencjackie na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych na Politechnice Poznańskiej. Dziecięca fascynacja rysowaniem oraz podziwianiem ilustracji przerodziła się u Niej w pasję, którą stara się rozwijać każdego dnia. Uważnie obserwuje otaczającą mnie codzienność i z zachwytem wyłapuje kolejne urzekające połączenia kolorystyczne. Służą Jej za niekończące się źródło inspiracji podczas malowania czy tworzenia ilustracji. Współpracuje z wydawnictwem Colorful Media, wykonując ilustracje do magazynu „English Matters Kids”. Swój czas dzieli między Poznań a ciszę panującą nad jeziorem wśród lasu, którą lubię zdecydowanie bardziej.

magda_misiewicz

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.