Książka zilustrowana przez Natalię Bartczak

Agnieszka Tyszka – Kłótliwa Gromhilda

Posłuchaj

Kłótliwa Gromhilda

Co wyniknie ze spotkania niezbyt uprzejmej czarownicy (wypalonej zawodowo) i bardzo grzecznego jeża? Jakie będą niespodziewane pożytki z bałaganu? Tego dowiecie się z bajki o kłótliwej Gromhildzie.

Tekst: Agnieszka Tyszka
Ilustracje: Natalia Bartczak
Redakcja: Magdalena Białek, Ewa Popielarz

Subskrybuj!

#TataMariusz na Spotify

Spotify

#TataMariusz na Apple Podcasts

Apple Podcasts

#TataMariusz na Google Podcasts

Google Podcasts

#TataMariusz na YouTube

YouTube

#TataMariusz na Podcast Addict

Podcast Addict

#TataMariusz na Player FM

Player FM

Agnieszka Tyszka

Z wykształcenia polonistka, z zamiłowania pisarka i ogrodniczka. Napisała do tej pory blisko pięćdziesiąt książek dla dzieci i młodzieży i wyhodowała jeszcze więcej roślin. Ma nieobliczalną wyobraźnię i duże poczucie humoru. Mieszka przy Kociej 5 w Łomiankach, razem z Kiarą Felicją i całą rodziną Wierzbowskich. w 2005 r. otrzymała Nagrodę im. K. Makuszyńskiego za Róże w garażu. Autorka m.in.: serii przygód o „Zosi z ulicy Kociej” i „Konikach z Szumińskich Łąk”, M jak dżeM, Kawa dla kota, Nienia z Zielonego Marzenia, Mejle na miotle, Kredens pod Grunwaldem, Wyciskacz do łez.

Natalia Bartczak

Graficzka i ilustratorka. Absolwentka ASP im. Władysława Strzemińskiego i łodzianka z urodzenia i zamiłowania. Obrazy i stojące za nimi historie są dla Niej całym światem. Kiedy wyjątkowo nic nie tworzy, ogląda filmy.

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.