Książka zilustrowana przez Barbarę Winkler

Klaudia Łojek – Koniec

Posłuchaj

Koniec

Tak, zgadza się, kochani, to jest już koniec. Koniec z bajkami, które opanowały nasz świat. Koniec z delikatnymi królewnami, czekającymi w wieżach na księcia na białym rumaku. Koniec z mówiącymi zwierzętami, koniec z elfami, krasnalami i dobrymi wróżkami. Co zatem pozostaje? O tym opowie Wam ta bajka.

Tekst: Klaudia Łojek
Ilustracje: Barbara Winkler
Redakcja: Paulina Połońska, Ewa Popielarz

Subskrybuj!

#TataMariusz na Spotify

Spotify

#TataMariusz na Apple Podcasts

Apple Podcasts

#TataMariusz na Google Podcasts

Google Podcasts

#TataMariusz na YouTube

YouTube

#TataMariusz na Podcast Addict

Podcast Addict

#TataMariusz na Player FM

Player FM

klaudia_lojek

Klaudia Łojek

Absolwentka Krakowskiej Politechniki, obecnie studiuje na Wrocławskim ASP wzornictwo przemysłowe. Interesuje się projektowaniem gier i modelowaniem 3D. Jej ogromną pasją jest podróżowanie i poznawanie nowych osób i miejsc.

Barbara Winkler

Rysowanie towarzyszy Jej od najmłodszych lat. Do niedawna traktowała je jako odskocznię, jednak miłość do tworzenia jest tak duża, że ma wielką nadzieję uczynić to swoją pracą i sposobem na życie. Stawia coraz śmielsze kroki w artystycznym świecie. Szuka nowych wyzwań. Stworzyła pastelowe istotki, które nazwała Barwinkami – to Jej pierwsze ilustracje! Jako inspiracje służą Jej: muzyka, filmy, przyroda i bliskie osoby. Uważa, że natchnienie i pomysł można znaleźć wszędzie, trzeba tylko uważnie się rozejrzeć.

barbara_winkler

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.