Książka zilustrowana przez Justynę Hlibowską

Edyta Grzegory – Nowe miejsce

Posłuchaj

Nowe miejsce

Historia o doświadczeniu bolesnej utraty, rozczarowaniu i samotności, ale także – a może przede wszystkim – o niezwykłej wewnętrznej sile i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni. Jak mówi jeden z bohaterów: „W schronisku warto pozwolić sobie na płacz, ale dobrze też od czasu do czasu położyć się w słońcu i posłuchać śpiewu ptaków”.

Tekst: Edyta Grzegory
Ilustracje: Justyna Hlibowska
Redakcja: Natalia Sęczkowska, Ewa Popielarz

Subskrybuj!

#TataMariusz na Spotify

Spotify

#TataMariusz na Apple Podcasts

Apple Podcasts

#TataMariusz na Google Podcasts

Google Podcasts

#TataMariusz na YouTube

YouTube

#TataMariusz na Podcast Addict

Podcast Addict

#TataMariusz na Player FM

Player FM

edyta_grzegory

Edyta Grzegory

Psycholog, psychoterapeutka. Absolwentka UW oraz SGH w Warszawie. Prowadzi stronę wymysly.pl, na której publikuje bajki oraz ilustracje, zapraszając dorosłych do czytania wspólnie z dziećmi – w nadziei, że opowieści i obrazy staną się okazją do wielu dobrych, ważnych rozmów. Szczególnie bliskie są Jej słowa Janusza Korczaka: „Prawdziwym jest nie tylko dziecko skaczące na jednej nodze, ale i roztrząsające tajemnice przedziwnej bajki życia”. Wsłuchując się w potrzeby dzieci i rodziców, pisze również bajki terapeutyczne. W 2015 r. otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Ministerstwa Środowiska „Ekobaja”.

Justyna Hlibowska

Absolwentka wrocławskiego ASP. Rysuje od zawsze i w różnych stylach, odręcznie, cyfrowo, 2D, 3D. Stara się, aby Jej ilustracje przedstawiały historie, dobrą treść, zawierały ciekawe szczegóły i tekst, a przede wszystkim aby były pozytywne! Uwielbia plakaty – te dekoracyjne, ilustracyjne i informacyjne. Na co dzień pracuje jako konstruktor, a po godzinach zajmuje się projektowaniem graficznym. Od kilku lat realizuje projekty na indywidualne zamówienia.

justyna_hlibowska

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.