Dodają wartości niepisanej!

Miks osobowości, który dodaje smaku temu co robię. Pomogli, choć nie musieli. Kierowali (i nadal kierują) się jedynie satysfakcją i wspólną zabawą słowem, grafiką i nie tylko… Zobacz, kto znalazł się w pomocnym gronie!

Lista jest otwarta, może dołączysz? 😉 Zapraszam!

Magdalena Kalina-Jahnke na #TataMariusz

Magdalena Kalina-Jahnke (Kaljah)

„To ja, Magda-matka dwójki, która po latach wraca do swojej pasji. Kiedyś oglądałam Lutczyna i tworzenie obrazków w Domowym Przedszkolu marząc, żeby robić to samo. Potem odłożyłam swoje marzenia na półkę na ponad dwadzieścia lat. Teraz wracam, walcząc z brakiem czasu, tabletem i snem ? Styl komiksowy, kreskówkowy i manga to to, co lubię najbardziej 🙂

Galeria Magdy >>klik<<

Michalina Betlewicz na #TataMariusz

Michalina Betlewicz (Kocimiera)

„Magister sztuki i kocia mamcia.
Inspiracje do własnych prac czerpię z podań, przesądów oraz sztuki ludowej. Dużo czytam (nie jestem ciekawska, ale lubię wiedzieć). Kolekcjonuję wszystko co uznaję za piękne.”
Prace Michaliny >>klik<<
Veronika Beregovenko na #TataMariusz

Veronika Beregovenko (ilustronik)

Pochodzę z Białorusi i obecnie jestem na studiach magisterskich w Polsce . Uwielbiam podróżować, uczyć się nowych rzeczy, czytać i oczywiście rysować. Prawie cały czas spędzam przy tablecie graficznym i tworzę ilustracje dla dzieci oraz grafikę do gier. Marzę, aby wszystkie dzieci na świecie uśmiechały się, patrząc na moje ilustracje:)

Prace Veroniki >>klik<<

Klaudia Kałuża na #TataMariusz

Klaudia Kałuża

Cześć tu Kałuża! Jestem arteterapeutką (ukończyłam świetne studia między obszarowe na Akademii Sztuk Pięknych, Akademii Muzycznej i Uniwersytecie Śląskim) oraz świeżo upieczoną panią psycholog. Uwielbiam sztukę, w szczególności ilustracje, które od niedawna sama tworzę – możesz je zobaczyć tutaj: >>klik<<„.

Prace Klaudii>>klik<<

#TataMariusz czyli Mariusz Rzepka

Mariusz Rzepka czyli #TataMariusz

Jeśli jeszcze na Ciebie nie trafiłem i nie mieliśmy okazji się poznać, a tworzysz w sposób inny niż używanie przysłowiowego pióra – może zechcesz podjąć współpracę? Zerknij na dolną część tego kafelka lub na dół strony. Znajdziesz tam wszystkie możliwe ścieżki kontaktu ze mną.

Daj się poznać!

Współpraca zakończona

Basia Kozaczkiewicz

Mail: N@pisz
Facebook: Kozaczkiewicz Works na FB
Strona Basi: Kozaczkiewicz Works

Ilustracje Basi na stronie >> klik <<

Karina Hrycyna (Blond Mysz)

Mail: N@pisz
Facebook: Blond Mysz na FB
Instagram: Blond Mysz na IG
DeviantArt: Karina

Ilustracje Kariny na stronie >> klik <<