Dodają wartości niepisanej!

Miks osobowości, który dodaje smaku temu co robię. Pomogli, choć nie musieli. Kierowali (i nadal kierują) się jedynie satysfakcją i wspólną zabawą słowem, grafiką i nie tylko… Zobacz, kto znalazł się w pomocnym gronie!

Lista jest otwarta, może dołączysz? 😉 Zapraszam!

Basia Kozakiewicz na #TataMariusz

Basia Kozakiewicz

Realizuję się w malarstwie, ilustracji i od niedawna mierzę się z animacja poklatkową. Oglądając moje prace, można spokojnie odetchnąć z ulgą, usiąść wygodnie w fotelu i się zrelaksować.

Celem mojego życia, a zarazem mojej twórczości jest ciągłe poszukiwanie szczęścia. Choćby najmniejszej i najprostszej rzeczy, która sprawi, że na chwilę czuję się dobrze i bezpiecznie. Wtedy zaczynam malować, starając się, by oglądający poczuł to samo, co ja.

Galeria Basi >>klik<<

Karina Hrycyna na #TataMariusz

Karina Hrycyna (Blond Mysz)

Uwaga – logopeda! Nie mam lekko.

Wrodzony talent do malowania sprawił, że Karina jest autorką najlepszego fanowskiego teledysku jaki powstał do Nie kłami Dawida Podsiadło. O Jej talencie pisali – Interia, Eska czy AntyWeb.
Zakochana w Beatlesach, ale nie stroni od brzmień alternatywnych, jednak, jak można wyczytać na facebookowym profilu Kariny, „Z książką zawsze najlepiej”.

Zaryzykowała idąc w nieznane, dlatego pojawiła się na tej stronie.

Galeria Kariny >>klik<<

Magdalena Kalina-Jahnke na #TataMariusz

Magdalena Kalina-Jahnke (Kaljah)

„To ja, Magda-matka dwójki, która po latach wraca do swojej pasji. Kiedyś oglądałam Lutczyna i tworzenie obrazków w Domowym Przedszkolu marząc, żeby robić to samo. Potem odłożyłam swoje marzenia na półkę na ponad dwadzieścia lat. Teraz wracam, walcząc z brakiem czasu, tabletem i snem 😉 Styl komiksowy, kreskówkowy i manga to to, co lubię najbardziej 🙂

Galeria Magdy >>klik<<

Michalina Betlewicz na #TataMariusz

Michalina Betlewicz (Kocimiera)

„Magister sztuki i kocia mamcia.
Inspiracje do własnych prac czerpię z podań, przesądów oraz sztuki ludowej. Dużo czytam (nie jestem ciekawska, ale lubię wiedzieć). Kolekcjonuję wszystko co uznaję za piękne.”
Galeria Michaliny >>klik<<

Mariusz Rzepka czyli #TataMariusz

Jeśli jeszcze na Ciebie nie trafiłem i nie mieliśmy okazji się poznać, a tworzysz w sposób inny niż używanie przysłowiowego pióra – może zechcesz podjąć współpracę? Zerknij na dolną część tego kafelka lub na dół strony. Znajdziesz tam wszystkie możliwe ścieżki kontaktu ze mną.

Daj się poznać!