Konkursy

Jak zapewne się domyślasz, znajdziesz tutaj Drogi Lisku, konkursy powiązane z czytaniem, pisaniem, rysowaniem dla i przez najmłodszych. <3

Zapraszam!

#zostajewdomu

W związku z tym, że sporo z nas będzie przez najbliższe dwa tygodnie pracować zdalnie lub będzie z pociechami w ramach 14 dni opieki. Mam dla Was propozycję spędzenia kreatywnie tego okresu, a dodatkowo wygrania 120zł w postaci karty podarunkowej na pakiet premium Spotify oraz przecudnej Lisiej Podusi ufundowanej przez Marzenę Gołuch z USZYj MARZENiA.

Tak. To jest #konkurs.
Tak. Jest w nim #nagroda.
Tak. To w ramach akcji #zostajewdomu.

REGULAMIN https://tatamariusz.pl/konkurs-na-czyta-tatamariusz/

Co musisz zrobić?

1. Napisz w komentarzu wiersz lub opowiadanie skierowane do najmłodszych. Forma i długość dowolna.
2. Lajknij posta na FB lub na Instagramie:

Link do wpisu na FB: https://www.facebook.com/TataMariusz/posts/4120543091304740
Link do wpisu na IG: https://www.instagram.com/p/B9wCFQRAd_P/

Będzie mi miło jeśli dasz także innym szansę i udostępnisz ten post 

Spotify i Poducha to jedno. Oprócz tego zwycięzca pojawi się na mojej stronie wraz z nagraniem i zagości na niej na stałe.

Pozostali uczestnicy także będą mieli szansę otrzymać Poduchę (ale, ale będzie to forma wyróżnienia gdyż poduch mamy ograniczoną liczbę!) oraz pojawić się w postaci nagrania napisanej treści, ale będzie to rozłożone w czasie (mam małe moce przerobowe).
Każde nagranie będzie udostępnione na FB, IG oraz na mojej stronie (czyli tutaj).

Zostańcie w domach, nie dajcie się wirusowi i panice. Spokojne zakupy, stosowanie zaleceń i własny zdrowy rozsądek pomoże nam wspólnie dojechać do końca tej przymusowej wycieczki.

Będzie dobrze!