Wydawnictwa, które nie powiedziały: „NIE!”

Jeśli masz wątpliwości czy warto dzwonić, czy warto próbować, czy warto zebrać się w sobie – WARTO. Często mnie zbywano, przekierowywano, kazano czekać i nigdy nie doczekałem się odpowiedzi… Jednak poniżej znajdziesz listę Wydawnictw, które dały mi zielone światło i z nieukrywaną radością mogę napisać, że z nimi współpracuję. 🙂

Lista jest otwarta, a ja będę wdzięczny za wsparcie. 😉 Zapraszam!

Wydawnictwo SBM

Wydawnictwo SBM

Wydawnictwo SBM istnieje od 2004 roku.

Na koncie Wydawnictwa jest ponad 200 tytułów z najróżniejszych dziedzin, a w tym to, co Liski lubią najbardziej – książki dla dzieci.

Oferta skierowana do najmłodszych jest bardzo różnorodna. Składają się na nią zbiory bajek, baśni, legend i wierszy, a także encyklopedie i książki edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Dorośli czytelnicy także znajdą coś dla siebie.

Strona Wydawnictwa SBM >>klik<<

Posłuchaj
Kocur Bury na #TataMariusz

Wydawnictwo Kocur Bury

Kocur Bury, to niezależne wydawnictwo stworzone przez przyjaciół, których pasją jest książka, w szczególności ta dla dzieci. Dla dzieci piszemy, ilustrujemy i produkujemy od lat, ale od niedawna pod własnym szyldem Kocur Bury.

Wszystko zaczęło się od naszych dzieci, które były inspiracją do stworzenia wielu programów i publikacji. Dzieci wyrosły, ale my pozostajemy na dobre w ich świecie. Mamy nadzieję zainteresować Was naszą wizją książki i autorskimi ilustracjami. Chcemy, aby Wasze dzieci z przyjemnością sięgały do naszych opowieści, których bohaterowie poruszą ich wyobraźnię.

Strona Wydawnictwo Kocur Bury >>klik<<

Posłuchaj
Wydawnictwo Marpress na #TataMariusz

Wydawnictwo Marpress

Wydawnictwo założone przez Państwa Kaweckich w 1991r. Powstało z potrzeby tworzenia dobrej literatury. Zespół wydawniczy stawia sobie za cel troskę o dorobek autorów i żywy kontakt z czytelnikami.

Znajdziesz tutaj najwyższej jakości literaturę związaną z Trójmiastem, regionem i morzem. Poznasz Polskę od strony fascynującej historii i wielowiekowej tradycji morskiej.

Wierzymy, że książki przybliżają ludzi i środowiska. Jednym zdaniem – książką skracamy dystans.”

Strona Wydawnictwa Marpress >>klik<<

Posłuchaj
Wydawnictwo Akapit Press na #TataMariusz

Wydawnictwo Akapit Press

Akapit Press jest jedynym wydawcą kultowej Jeżycjady® Małgorzaty Musierowicz. Z radością publikujemy popularne powieści Agnieszki Tyszki, Emilii Kiereś, Joanny Kmieć, Marty Fox, Ewy Karwan-Jastrzębskiej, Idy Pierelotkin, czy Sergiusza Pinkwarta. Zawsze otwarci na nowe propozycje, oczekujemy debiutantów, ich nowych pomysłów, tematów, a może nawet i form fabularnych.
Dbając o najlepszą oprawę graficzną naszych książek, współpracujemy z czołowymi ilustratorami: Bohdanem Butenką [*], Marcinem Minorem, Marianną Jagodą, Dorotą Kobielą, czy Martą Krzywicką.
Pod marką Akapit Press ukazało się tysiące tytułów, w tym wiele nieustannie wznawianych bestsellerów. Nasze książki wysoko oceniają krytycy literatury dziecięcej i młodzieżowej, przyznając im najważniejsze nagrody. Jesteśmy z tego powodu dumni, ale – nie tracąc nawet jednego dnia – już myślimy o przyszłości. Bądźcie z nami!

Strona Wydawnictwa Akapit Press >>klik<<

Posłuchaj

Mariusz Rzepka czyli #TataMariusz

Jeśli jeszcze do Was nie pisałem/dzwoniłem, albo nie wiecie o moim istnieniu lub ja nie wiem o Waszym, przez co nie mieliśmy okazji omówić możliwośći współpracy – NIC STRACONEGO! Zachęcam do kontaktu. 🙂

Zapraszam!