Książkę zilustrował Przemek Gacka

Dorota Sumińska – Wielozwierz

Posłuchaj

Wielozwierz

Każdy z nas nosi w sercu i duszy kawałek pradawnego przodka – zwierza. Jedni dają mu dojść do głosu, inni nie. To za sprawą tych, co nie słuchają wewnętrznych porywów serca, na ziemi jest tyle cierpienia. Ale cierpienie ma także inną rolę: własne pozwala zrozumieć, jak czują się inni, którzy zostali nim dotknięci.

Tekst: Dorota Sumińska
Ilustracje: Przemek Gacka
Redakcja: Natalia Sęczkowska, Ewa Popielarz

Subskrybuj!

#TataMariusz na Spotify

Spotify

#TataMariusz na Apple Podcasts

Apple Podcasts

#TataMariusz na Google Podcasts

Google Podcasts

#TataMariusz na YouTube

YouTube

#TataMariusz na Podcast Addict

Podcast Addict

#TataMariusz na Player FM

Player FM

dorota_suminska

Dorota Sumińska

Pisarka i lekarz weterynarii. Publikuje książki z różnych dziedzin: poradniki, biografie, powieści i książki podróżnicze dla dorosłych i dla dzieci. Pisze także do prasy. Prowadziła programy telewizyjne („Zwierzowiec” w TVP1 i część o zwierzętach w „Między kuchnią a salonem” w TVN) oraz radiowe („Zwierzenia na cztery łapy” w Programie Polskiego Radia oraz „Wierzę w zwierzę” na antenie Tok FM). Kontynuuje prywatną praktykę lekarsko-weterynaryjną w swoim gabinecie na warszawskich Bielanach.

Przemek Gacka

Absolwent Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego (kierunek grafika). Czas pracy dzieli między obowiązkami projektanta graficznego (głównie systemów komunikacji i tożsamości wizualnej), projektanta interfejsów użytkownika oraz ilustratora. Obecnie jest zafascynowany przedstawianiem prostych, codziennych historii, posługując się wyrazistym, geometrycznym stylem. Większość Jego prac powstaje w środowisku cyfrowym, a wolne chwile poświęcaa niezobowiązującemu tworzeniu concept artu zarówno 2D, jak i 3D.

przemek_gacka

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.