Książka zilustrowana przez Hannę Oloś

Joanna Traczewska-Turyk – Wyjątkowy jednorożec

Posłuchaj

Wyjątkowy jednorożec

Kacper jest znudzony swoim życiem. Codziennie robi to samo, spotyka te same osoby i mija tę samą tęczę. Aha, no i najważniejsze – Kacper jest jednorożcem. Ale wyjątkowym! Rusza na niebezpieczną misję, w której możecie mu towarzyszyć. Z Wami na pewno uda mu się ją wypełnić!

Tekst: Joanna Traczewska-Turyk
Ilustracje: Hanna Oloś
Redakcja: Paulina Połońska, Ewa Popielarz

Joanna Traczewska-Turyk

Z wykształcenia socjolożka, z zawodu pracownica korporacji. Prywatnie mama dwójki dzieci, joginka i wegetarianka. w wolnych chwilach pisze, maluje i ćwiczy jogę.

Hanna Oloś

Z wykształcenia grafik, z zamiłowania ilustratorka, obecnie zajmuje się animacją. Jest fanką wszystkiego, co nietuzinkowe, i chętnie przenosi to na grunt zawodowy. w swoich ilustracjach uwielbia przemycać tradycyjne techniki rysunkowe, baśniowe motywy oraz zgeometryzowane kompozycje. Wolne chwile spędza na czytaniu książek i oglądaniu nowinek filmowych – zwłaszcza tych mrożących krew w żyłach.

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.