Książka zilustrowana przez Małgorzatę Bochniarz-Różańską

Magdalena Wiśniewska – Podstępny pisarz

Posłuchaj ?

Podstępny pisarz

Diego i Daniel to przyjaciele. Obaj są pisarzami i mieszkają w tym samym mieście. Co się stanie, gdy jeden poprosi drugiego o przysługę? Jeśli podczas czytania nie pękniecie ze śmiechu, przekonacie się, który z nich zasłużył na tytuł podstępnego pisarza.

Tekst: Magdalena Wiśniewska
Ilustracje: Małgorzata Bochniarz-Różańska
Redakcja: Natalia Sęczkowska, Ewa Popielarz

Przejdź do bajki

Magdalena Wiśniewska

Na UW równolegle z polonistyką studiowała historię sztuki. Jest laureatką konkursów, również na szczeblu ogólnopolskim, o szerokim spectrum tematycznym – od konkursu Williams Martini Racing 2014 po literacki konkurs Piórko 2018. Dotychczas wydała książki „Mały Saj i wielka przygoda” oraz „Pewnego razu na Kaukazie. Dziennik awanturniczy z podróży po Gruzji i Armenii”. Literatura była w centrum Jej zainteresowań już we wczesnym dzieciństwie. W dorosłym życiu nadal rozwija swoją pasję. Uwielbia zwierzęta, jest właścicielką dwóch kotów.

Małgorzata Bochniarz-Różańska

Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologia włoska. Pracuje jako grafik i dziennikarz-freelancer, pisze artykuły o kinie, muzyce i sztuce, rysuje ilustracje, wykonuje projekty z obszaru grafiki komputerowej, a także fotografii. w wolnych chwilach gra na wiolonczeli i pianinie.

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.