Książka zilustrowana przez Olgę Kawacińską

Katarzyna Zamarlik – Kropka-Przyjaźń-Kreska

Posłuchaj ?

Kropka-Przyjaźń-Kreska

Czy morsy mają swój język? Czy Naj zdobędzie się na odwagę, by działać? I kto tak hałasuje nocami? Jeżeli chcecie się dowiedzieć, co naprawdę wydarzyło się w starym domu, przeczytajcie pełną humoru historię o niezwykłej przyjaźni.

Tekst: Katarzyna Zamarlik
Ilustracje: Olga Kawacińska
Redakcja: Magdalena Białek, Ewa Popielarz

katarzyna_zamarlik

Katarzyna Zamarlik

Chemik, etnograf i antropolog kultury. w ciągu dnia zajmuje się liczeniem, a wieczorami wymyśla różne historie. To, co wymyśla, opowiada potem dziesięcioletniej Mili i dwóm kotom – szarej Bonie i białej Oxi. W 2019 r. zdobyła zaszczytne wyróżnienie w konkursie Bazgroł Literacki. W wolnych chwilach robi mydła, plecie wianki i co Jej ślina na język przyniesie.

Olga Kawacińska

Absolwentka grafiki we wrocławskiej ASP. Od dwóch lat zajmuje się głównie ilustracją i projektowaniem wzorów, a także składem tekstu i projektowaniem graficznym. Tematami, które najczęściej przewijają się w Jej pracach, są natura i kobiecość. Miłośniczka przyrody i wszelkich jej przejawów. Współpracuje z wydawnictwami edukacyjnymi, ośrodkami kultury oraz tworzy ilustracje dla prasy.

Strona Olgi: >>klik<<

olga_kawacinska

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.