Książka zilustrowana przez Julię Górecką

Julia Górecka – Najstarsza opowieść

Posłuchaj

Najstarsza opowieść

Bo kiedyś było inaczej… Kiedyś światem rządził potężny Król Solaris. Wraz z pięcioma pięknymi córkami mieszkał w przeogromnym słonecznym pałacu ze świetlistego złota. Któregoś dnia postanowił, że każda z księżniczek otrzyma w dniu ich ślubu część mocy od Króla. Jednak zapomniał o jednej… Jakie to miało konsekwencje? Sprawdź.

Tekst: Julia Górecka
Ilustracje: Julia Górecka
Redakcja: Magdalena Białek, Ewa Popielarz

Subskrybuj!

#TataMariusz na Spotify

Spotify

#TataMariusz na Apple Podcasts

Apple Podcasts

#TataMariusz na Google Podcasts

Google Podcasts

#TataMariusz na YouTube

YouTube

#TataMariusz na Podcast Addict

Podcast Addict

#TataMariusz na Player FM

Player FM

julia_gorecka

Julia Górecka

Autorka akcji „Book.Szpan – szpanujemy dobrem”, którą dedykuje pamięci Jej ukochanej babci, Krystyny Jamrozik, ogromnej miłośniczki zwierząt, roślin i literatury. To właśnie babcia zachęciła Julkę do połączenia swoich zainteresowań: pisania, sztuki oraz miłości do zwierząt, w ten sposób powstała ta niesamowita i wyjątkowa akcja, w którą zaangażowało się tyle wspaniałych, utalentowanych osób o wielkich sercach. Julia liczy, że wspólna praca nad tym projektem przyniesie wiele dobrego, wypromuje zdolnych twórców, uwrażliwi młodsze pokolenie i pomoże zwierzętom w potrzebie.

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.