Książka zilustrowana przez Annę Łazowską

Maria Sarnicka – Listy Smoka Oktawiana

Posłuchaj

Listy Smoka Oktawiana

Oto smok. Smok Oktawian. To wyjątkowe stworzenie, inne niż wszystkie znane dotąd smoki. Nie zieje ogniem i nie zjada księżniczek, za to rusza im z odsieczą i jest wegetarianinem! Mieszka w Miasteczku z Innej Bajki i przyjaźni się ze Strusiem-listonoszem. Przeczytaj z nami wszystkie listy do smoka Oktawiana!

Tekst: Maria Sarnicka
Ilustracje: Anna Łazowska
Redakcja: Natalia Sęczkowska, Ewa Popielarz

Subskrybuj!

#TataMariusz na Spotify

Spotify

#TataMariusz na Apple Podcasts

Apple Podcasts

#TataMariusz na Google Podcasts

Google Podcasts

#TataMariusz na YouTube

YouTube

#TataMariusz na Podcast Addict

Podcast Addict

#TataMariusz na Player FM

Player FM

maria_sarnicka

Maria Sarnicka

Pracuje w biurze, wychowuje dwójkę dzieci, które są już za duże na bajki, ale nadal kochają czytać. Tak jak Ona! W torebce zawsze ma książkę i szczoteczkę do zębów. Uwielbia straszne historie, kryminały i tajemnice. Jej prawdziwą pasją są podróże – zawsze jest gdzieś pomiędzy jednym a drugim wyjazdem. Gdyby nie to, z Marią mieszkałby kot. Największym Jej sukcesem są dzieci. Marię cieszy różnorodność świata i jego zaskakujące oblicza.

Anna Łazowska

Warszawska ilustratorka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Miłośniczka zwierząt, natury, dziwnych stworów i muzyki. Uwielbia rysować dla dzieci, a w swojej pracy stara się angażować w tematy związane z przyrodą, walką o prawa zwierząt i edukacją ekologiczną. Współpracowała z wydawnictwami: Znak, Emotikon, Nasza Księgarnia, Literatura i z Grupą Foksal, rysowała także dla magazynów „FUSS” i „Presto”. Jest autorką ilustracji m.in. do książek „Kuba Niedźwiedź. Historie z gawry” oraz „Hela Foka. Historie na fali” Renaty Kijowskiej.

Strona Anny: >>klik<<

anna_lazowska

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.