Książka zilustrowana przez Sarę Szewczyk

Beata Jaczewska – Lwie opowieści

Posłuchaj

Lwie opowieści

Bajka o królu. Wielkim władcy. Władcy, któremu wydawało się, że ma wszystko i że może osiąść na laurach. Nie sądził, że o szczęście i spokój trzeba stale dbać i ciężko pracować, by je utrzymać. Dobrze, że w pogotowiu byli przyjaciele. Dzięki ich radom dowiedział się, jak naprawić to co zepsuł. Czy wykorzystał tę szansę?

Tekst: Beata Jaczewska
Ilustracje: Sara Szewczyk
Redakcja: Ewa Popielarz

Subskrybuj!

#TataMariusz na Spotify

Spotify

#TataMariusz na Apple Podcasts

Apple Podcasts

#TataMariusz na Google Podcasts

Google Podcasts

#TataMariusz na YouTube

YouTube

#TataMariusz na Podcast Addict

Podcast Addict

#TataMariusz na Player FM

Player FM

beata_jaczewska

Beata Jaczewska

Ukończyła studia na UJ. Biolog, perfekcjonistka z artystyczną duszą. Bajki-rymowanki pisze od lat dla przyjemności własnej i przyjaciół. Jest autorką kilku książek, m.in. serii „Małe zwierzątka”, „Małe pojazdy” dla najmłodszych, „Wierszowanki-przytulanki” dla trochę starszych, a także współautorką książki charytatywnej dla dzieci „Gwiezdne marzenia”. Prowadzi blog wierszowankimalowanki.blogspot.com, na którym znajdują się nie tylko bajki, ale także różne rymowane teksty okolicznościowe oraz krótkie i dłuższe wierszyki. Uwielbia górskie wędrówki z plecakiem, książki, gry planszowe, a także pomaganie w różnych organizacjach i fundacjach.

Strona Beaty >>klik<<

Sara Szewczyk

Ilustratorka z Krakowa, absolwentka Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w  Krakowie. Jej specjalnością jest ilustracja dziecięca. Sara maluje również obrazy, tworzy krótkie komiksy i rysunki satyryczne. Inspiracje czerpie ze świata natury, fantastyki oraz pięknych ilustracji ze starych książek dla dzieci, których było bez liku w Jej domu rodzinnym. W swoim dorobku artystycznym ma m.in. ilustracje do serii książek o przygodach Bolka i Lolka (bohaterowie z dzieciństwa!) dla wyd. Znak Emotikon. Uwielbia gotować, chodzić na piesze wycieczki i czytać książki. Życie dzieli z narzeczonym i dwoma ukochanymi kotami.

sara_szewczyk

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.