To już jest koniec…

Dzień dobry!

Baaardzo, baaaardzo dziękuję wszystkim przybyłym, wszystkim, którzy przekazali wieść o konkursie dalej i oczywiście każdemu kto wziął w nim udział. Żaden tekst nie zostanie pominięty, wszystkie nagram i opublikuję (zgodnie z obietnicą).

Przechodząc do sedna.

W burzliwych obradach, do których zaciągnąłem siłą mojego serdecznego przyjaciela Edwarda (z czyimiś oczami), pojawiły się 3 typy. Dwa wyróżnienia w postaci Cudnych Lisich Poduch ufundowanych przez Marzenę Gołuch  z Uszyj Marzenia polecą do.

Instagram: livkove.arty za opowiadanie o Leo – górskim duszku (do wysłuchania tutaj: https://tatamariusz.pl/livkowe-arty-opowiesc-o-leo-szczytowym-duszku)

Facebook: Katarzyna Puszczewicz za opowiadanie Ziemska przygoda Pulsara (z uwagi na kilkanaście części opowiadania, na razie do wysłuchania jest część pierwsza. Pozostałe części pojawią się w formie odcinków: https://tatamariusz.pl/katarzyna-puszczewicz-ziemska-przygoda-pulsara-cz-1-wstep)

Zwycięzcą konkursu, a tym samym radosnym odbiorcą Poduchy i nagrody głównej jest Marcin Słaboń z wierszem Opowieść o panu wietrzyku (do wysłuchania tutaj: https://tatamariusz.pl/marcin-slabon-opowiesc-o-panu-wietrzyku)

Bardzo proszę o kontakt 🙂 Ustalimy szczegóły wysyłki/formę odbioru prezentów. 🙂