Grzegorz Kasdepke – Rózga (fragment)

Posłuchaj

Subskrybuj!

#TataMariusz na Spotify

Spotify

#TataMariusz na Apple Podcasts

Apple Podcasts

#TataMariusz na Google Podcasts

Google Podcasts

#TataMariusz na YouTube

YouTube

#TataMariusz na Podcast Addict

Podcast Addict

#TataMariusz na Player FM

Player FM

Grzegorz Kasdepke - Rózga [Wydawnictwo Literatura]

Mam prawo!
czyli niemal wszystko co powinniście wiedzieć o prawach dziecka, a nie macie kogo zapytać!

Wydawnictwo Literatura

Tekst: Grzegorz Kasdepke
Ilustracje: Paulina Wyrt
ISBN: 978-83-7672-927-5
Liczba stron: 56
Oprawa: twarda

Przejdź na stronę Wydawnictwa >> klik <<

Kornel chce mieć psa. Ale  rodzice  nie wierzą, że zajmie się nim, jak należy. Postanawiają jednak dać mu szansę – musi „zapracować” na ukochanego przyjaciela, udowodnić, że jest obowiązkowy i odpowiedzialny.

Niezwykłe, przewrotne, wzruszające i mądre opowiadanie o dziecięcych marzeniach i ich spełnianiu nieraz okupionym wyrzeczeniami.

Grzegorz Kasdepke na #TataMariusz

Grzegorz Kasdepke

Nagradzany autor książek dla dzieci i młodzieży, były wieloletni redaktor naczelny pisma „Świerszczyk”. Ambasador Polszczyzny, Kawaler Orderu Uśmiechu. Jego „Detektyw Pozytywka” został wybrany przez Fundację ABC „Cała Polska czyta dzieciom” najlepszą książką dwudziestolecia.

Strona autora: >>klik<<

Wydawnictwo Literatura na #TataMariusz

Wydawnictwo Literatura

W latach 90. w Wydawnictwie Literatura, wbrew ówczesnemu trendowi, postawiono na wydawanie i promocję polskich autorów. Ta decyzja poskutkowała współpracą z autorkami i autorami takimi jak choćby E. Niziurski, J. Papuzińska, B. Tylicka, czy B. Butenko – jako ilustrator, ale i autor. W Literaturze swoją pierwszą książkę wydali m.in. G. Kasdepke, B. Gawryluk, czy K. Wasilkowska. Na stałe współpracuje z A. Onichimowską, P. Beręsewiczem i K. Ryrych choć to niewielki wycinek listy znakomitych nazwisk współczesnej literatury dla najmłodszych w portfolio Literatury.

Strona Wydawnictwa Literatura -> klik

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.