Magdalena Subocz – Ciszka, opowieść o uważności (fragment)

Posłuchaj

Subskrybuj!

#TataMariusz na Spotify

Spotify

#TataMariusz na Apple Podcasts

Apple Podcasts

#TataMariusz na Google Podcasts

Google Podcasts

#TataMariusz na YouTube

YouTube

#TataMariusz na Podcast Addict

Podcast Addict

#TataMariusz na Player FM

Player FM

Magadalena Subocz - Ciszka, opowieść o uważności [Wydawnictwo Dziwimisie]

Magdalena Subocz – Ciszka, opowieść o uważności

Tekst: Magdalena Subocz
Ilustracje: Ewa Kownacka
ISBN: 9788395938139
Liczba stron: 68
Oprawa: twarda

Przejdź na stronę Wydawnictwa >> klik <<

Dzieci, przedstawiam Wam ciszki. To istoty mieszkające w Izdebce Ciszy pod naszą podłogą. Lubią ciszę, przychodzą, kiedy się wyciszamy, zwłaszcza gdy śpimy. Lubią spać w naszych poduszkach albo w kieszonkach naszych piżam. Ciszki bronią nas przed złymi snami.

Ciszka to historia o tym, że nie będąc wystarczająco uważnym, można przegapić małe stworzenia, które pomagają nam przesypiać spokojnie noce i kradną złe sny. Bohaterami jest rodzina Papillon mieszkająca w malowniczym miasteczku Dinant w południowej Belgii. Nie da się nie pokochać tej cudownej rodziny!

Magdalena Subocz na #TataMariusz

Magdalena Subocz

Architekt krajobrazu, florysta, nauczyciel, terapeuta. Prowadzi własną pracownię @okuniewiczowna. Debiutowała u boku francuskiego kompozytora J.L. Herve instalacją do spektaklu pt. „Germination – kiełkowanie” w 2016 roku przy Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Pierwszy debiut książkowy w 2021 roku we współpracy z wydawnictwem Dziwimisie i ilustratorką Ewą Kownacką – Ciszka. Opowieść o uważności. Nominowana w kategorii debiut w Rankingu 2021 Opowiem Ci.

Wydawnictwo Dziwimise na #TataMariusz

O Wydawnictwie Dziwimisie słów kilka…

Dziwimisie to wydawnictwo rodzinne, jego założycielką jest Klaudia Piróg. Klaudia od zawsze chciała tworzyć książki, stąd wybór studiów na kierunku bibliotekoznawstwo – „by poznać techniczną stronę książki, krytykę literacką, żeby odkryć jej wnętrze” – jak sama mówi.
W maju 2020 roku, powstało Wydawnictwo Dziwimisie. Rodzinny charakter firmy przekłada się na planowanie i realizację wszystkich projektów w domowym zaciszu. Dzieci także mają w tym swój udział (oczywiście jeśli tylko wyrażą chęć). Należą do specjalnej jednostki w dziale przyklejania naklejek. To one opatruj naklejkami wysyłane paczki.

Strona Wydawnictwa >> klik <<

Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie utworów w jakiejkolwiek formie bez zgody autora będzie rodziło skutki prawne na podstawie ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dowiedz się więcej ? klik.